Інститут
спеціальної педагогіки

НАПН України
         
         
Про
Інститут
Напрями
діяльності
Бібліотека Наші
партнери
Новини
укр/en
 
Контакти
 
             
             
 
     
 


Засідання “Батьківського клубу”  в межах «Школи інклюзивної освіти»

 


Всеукраїнська науково-практична конференція  «ГУМАНІСТИЧНА ПАРАДИГМА В СПЕЦІАЛЬНІЙ ОСВІТІ: НАУКА І ПРАКТИКА» 9-10 червня 2015 р.

.

 

Презентація навчального посібника «Рельєфне малювання» для незрячих дітей

 
             
     
 
 


Науково-практичний on-line вебінар «Пріоритет соціального розвитку у становленні особистості дитини аутизмом» 7 травня 2015 р.

 


Науково-практичний on-line вебінар
«Попередження та усунення дислексії у дітей з порушеннями мовлення» 7 травня 2015 р.


 


23-23
квітня відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Реалізація інноваційних підходів в оновленому змісті освіти дітей з порушеннями слуху»

 
             
       
 


22-23 квітня 2015 року відбудеться науково-методичний семінар «Реалізація інноваційних підходів в оновленому змісті освіти дітей з порушеннями слуху»

 


21 березня відзначають Всесвітній день людини з синдромом Дауна.
Вебінар з проблем розвитку та навчання дітей з синдромом Дауна у дошкільному та молодшому шкільному віці.

 


Діти з епілепсією – хто вони? Чи можуть вони навчатися у загальноосвітніх навчальних закладах, або потребують особливих умов перебування у школі?

 
             
   
   
 


30 березня
о 11.00 МОН України спільно з Інститутом спеціальної педагогіки НАПН України проводитиме освітню онлайн конференцію "Дошкільна освіта: інновації для особливих дітей".


 

12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015», в які  Інститут спеціальної педагогіки НАПН України брав активну участь.

 


Завершено всеукраїнський науково-дослідний експеримент з проблем професійно-трудової реабілітації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 
             
 
 
 
 
 


Освіта осіб з особливими потребами у міжнародному вимірі.

Kolupayeva A., Taranchenko О., Danilavichute E. (2014), Special Education Today in Ukraine...

 
17 лютого 2015 р. учасники щорічної міжвідомчої аудіо-селекторної наради,  присвяченої Міжнародному Дню Епілепсії, всебічно обговорили питання імплементації уніфікованого клінічного протоколу «Епілепсія у дорослих», «Епілепсія у дітей»
 


19-20 березня 2015 р. на базі Миколаївського ІППО відбудуться курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (учителів-логопедів, корекційних педагогів, практичних психологів), які проводитимуть науковці Інституту спеціальної педагогіки НАПН України

 
             
 
   
 
             
  12-14 березня 2015 року відбудеться Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».  
25-26 лютого 2015 р. в Інституті спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України,  в рамках функціонування «Школи інклюзивної освіти»,  відбувся навчально-методичний семінар «ОСОБЛИВА ДИТИНА. ЕПІЛЕПСІЯ: ВИХОДИМО З ТІНІ».
  6 лютого на базі спеціальної школи-інтернату № 2 м. Києва відбувся науково-практичний семінар - один з циклу семінарів для районних ПМПК та ПМПК м. Києва, організованих Центральною психолого-медико-педагогічною консультацією та фахівцями лабораторії корекції розвитку дітей з аутизмом Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, які долучилися до його проведення.  
             
             
             
 

1 2 3 4 5

 
 
 

 

 
  

Інститут спеціальної педагогіки НАПН України - провідна наукова установа у складі НАПН України, що визначає стратегічні напрями розвитку спеціальної педагогіки та психології, здійснює фундаментальні і прикладні дослідження з проблем освіти дітей з особливими потребами.

вул. М. Берлинського 9, м. Київ,
04060, Україна
Тел./факс: +380 44 440 42 92
http://ispukr.org.ua/
ispukr@ukr.net
Skype: isp4404292

   
   
Про Інститут

Напрями діяльності

Бібліотека Наші партнери Новини Контакти  
Керівництво Науково-дослідна робота Особлива дитина: навчання і виховання        
Лабораторії Експериментальна робота Електронна бібліотека        
Аспірантура/ Докторантура Міжнародна діяльність Автореферати, Дисертації        
Спеціалізована вчена рада Масові заходи Законодавчо-нормативна база